O mne

01.01.2018

"Všetko sa dá, len treba chcieť" - to je moje životné krédo. Mám overené, že to funguje a viem, že keď človek nevie, čo chce, tak sa mu nemá čo splniť . Mne trvalo dlhé roky, kým som zistila, že sa môžu splniť naozaj všetky sny. Som však vďačná za inšpiratívnu cestu, ktorá ma priviedla k môjmu životnému poslaniu.

Narodila som sa v Bardejove, kde som strávila prvé štyri roky svojho života. Toto mesto považujem za svoj domov. Potom sa naša rodina presťahovala do malej dedinky Bokša (okr. Stropkov). Na strednú školu som chodila do Bardejova. Od roku 1996 je mojím domovom Bratislava.

Lásku k histórii som zdedila po oboch rodičoch. Inšpirovali ma tiež moji učitelia. Zaujímam sa o všetky kultúrne pamiatky a fascinujú ma príbehy ľudí, ktorí tvorili dejiny Slovenska i konkrétne Bratislavy. 

Až po dlhých dvadsatich rokoch mi však napadlo, že môžem všetky svoje záujmy, vedomosti a schopnosti zdieľať s ľuďmi. A vďaka tomu som zistila, že najväčšiu radosť mám, keď môžem tvoriť písaním a byť spievodkyňou v cestovnom ruchu.