Moje blogy sú relatívne dlhé, obsahujú fakty, zamyslenia aj postrehy. Preto ich odporúčam ako 

Inšpiratívne osobnosti sú všade medzi nami. Keď ma oslovili z o.z. Punkt, aby som prišla na septembrový Dobrý trh na Panenskej porozprávať niečo o histórii, okamžite mi napadli viacerí susedia z dávnej minulosti, ktorí sú pre mnohých z nás úžasné inšpiratívne osobnosti.

Pôvodne sme chceli ísť s priateľkami do kina na film Mamma mia 2. Zmyseli sme si, že predtým pôjdeme na chvíľu pozrieť do Slovenskej národnej galérie na tú oslavu 70. výročia. Lepšie sme však pozreli na program a kino sme zrušili. Ponuka programu oslavy bola zaujímavejšia. Júj a samotná oslava? Niečo skvelé! Aj po týždni som v eufórii. Hlavne z...

Človek (ja) sa vždy poteší, keď sa môže podeliť s ľuďmi o to, čo ho najviac zaujíma. Obzvlášť, keď jeho poznatky dopĺňajú. Prehliadka VEČERNÁ BRATISLAVA, v nedeľu 22. júna 2018, bola obohatená o zaujímavé a autentické rozprávanie hostí.

To nebola obyčajná rodina. Bola to rodina mojej najlepšej priateľky z detstva. Pre mňa to bol najkrajší zážitok. Mohla som takmer šesť hodín rozprávať o histórii Bratislavy a v prestávkach počúvať veselé zážitky zo života rodiny úžasnej ženy, s ktorou sa priatelím od škôlkarskych čias. Pevné puto umocnil spoločne strávený deň.

Festival Pohoda je taký, aký si ho kto urobí. Naša Pohoda bola taká rodinná. Už po piaty raz. Tentokrát si "značím do denníčka" tieto zážitky: