Moje blogy sú relatívne dlhé, obsahujú fakty, zamyslenia aj postrehy. Preto ich odporúčam ako  

Pôvodne sme chceli ísť s priateľkami do kina na film Mamma mia 2. Zmyseli sme si, že predtým pôjdeme na chvíľu pozrieť do Slovenskej národnej galérie na tú oslavu 70. výročia. Lepšie sme však pozreli na program a kino sme zrušili. Ponuka programu oslavy bola zaujímavejšia. Júj a samotná oslava? Niečo skvelé! Aj po týždni som v eufórii. Hlavne z...

Človek (ja) sa vždy poteší, keď sa môže podeliť s ľuďmi o to, čo ho najviac zaujíma. Obzvlášť, keď jeho poznatky dopĺňajú. Prehliadka VEČERNÁ BRATISLAVA, v nedeľu 22. júna 2018, bola obohatená o zaujímavé a autentické rozprávanie hostí.

To nebola obyčajná rodina. Bola to rodina mojej najlepšej priateľky z detstva. Pre mňa to bol najkrajší zážitok. Mohla som takmer šesť hodín rozprávať o histórii Bratislavy a v prestávkach počúvať veselé zážitky zo života rodiny úžasnej ženy, s ktorou sa priatelím od škôlkarskych čias. Pevné puto umocnil spoločne strávený deň.

Festival Pohoda je taký, aký si ho kto urobí. Naša Pohoda bola taká rodinná. Už po piaty raz. Tentokrát si "značím do denníčka" tieto zážitky:

Uff, veľmi zvláštne som sa cítila dnes v Galérii Multium. Aj som sa bála, keď ma tam zatvorili. Ten pocit nekonečna, zhora, zdola. Všade. V porovnaní s mojím lineárnym spôsobom poznávania dejín bol toto úžasne vzrušujúci zážitok.

Prehliadka sprievodkyne p. Černákovej, ktorej som sa v piatok, 29.6.2018 zúčastnila, bola jednou zo záverečných aktivít podujatia Korunovačné dni 2018. Niesla sa v duchu "nakoniec to najlepšie".

Neobyčajný deň. Neobyčajné zážitky. Neobyčajný výlet do Liptovského Mikuláša som si urobila po tom, ako sme sa s mojou priateľkou Saritkou Poliakovou dohodli, že mi urobí odborný výklad môjho osobného horoskopu. Od skorého rána, do neskorého večera som zažívala véééľmi zaujímavé situácie.

Prof. PhDr. Ondrej Mészáros, PhD. nám dnes, 26.6.2018, urobil neskutočne zaujímavú prednášku, ktorú zorganizovalo o. z. Bratislavské rožky. Pútavé a inšpiratívne bolo jeho zanietené rozprávanie o celom systéme školstva v Prešporku a nemenej zaujímavé boli aj poznámky, ktoré mali hostia.

Mám rada prehliadky Večerná Bratislava. Začala som ich robiť vo februári 2018, aby som si natrénovala rôzne trasy. Som nadšená z toho, koľko zaujímavostí sa dozvedám, keď sa na prehliadku pripravujem. Počas sprevádzania sa však vždy nájde niečo, čo zabudnem povedať, alebo na čo neviem odpovedať. Aj preto po prehliadke vždy píšem blog, taký ako je...